Cro/Aus Music Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cro/Aus Music Forum

Forum to get all info on new croatian music and any new remixes from croatia
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Veceri Dalmatinske Pisme Kastela 2016

Go down 
AuthorMessage
Guris

Guris


Posts : 233
Join date : 2010-06-17
Age : 113

Veceri Dalmatinske Pisme Kastela 2016 Empty
PostSubject: Veceri Dalmatinske Pisme Kastela 2016   Veceri Dalmatinske Pisme Kastela 2016 EmptySun Jul 31, 2016 4:46 am

Veceri Dalmatinske Pisme Kastela 2016

Veceri Dalmatinske Pisme Kastela 2016 XK2z6YP

01 - Klapa Sufit - Ne more srce kontra sebe.mp3                                                    
02 - Klapa Kampanel - Nedodirljiva.mp3                                                              
03 - Klapa Subrenum - Jos san jube s tebun sritan.mp3                                              
04 - Klapa Kase - Ljubi me.mp3                                                                      
05 - Klapa Niko - Vrati mi osmijeh.mp3                                                              
06 - Klapa Condura - Dosa san taknit tvoju ruku.mp3                                                
07 - Klapa Sebenico - Kada dodje vrime grubo.mp3                                                    
08 - Klapa Sv. Florijan - Dobro ti jutro jubavi moja.mp3                                            
09 - Klapa More - Jubav moja to si ti.mp3                                                          
10 - Klapa Storija - Srce o' Dalmacije.mp3                                                          
11 - Klapa Adriaticum - Aneta.mp3                                                                  
12 - Klapa Frizi - Siti me se moja lipa.mp3                                                        
13 - Klapa Skradinke - Jos mi digod bura vrati.mp3                                                  
14 - Klapa Grobnik - Otvorija sam srce.mp3                                                          
15 - Klapa Kontrada - U vitar.mp3                                                                  
16 - Klapa Sv. Jeronim - Stari turanj.mp3                                                          
17 - Klapa Zrnovnica - Da je vratit vrime.mp3                                                      
18 - Mjesoviti Vokalni Sastav Elektrodalmacija - Bice od vode.mp3                                  
19 - Klapa Stina - Kupe i Spade.mp3                                                                
20 - Trogirski Kanti - Prava ljubav.mp3

VA_-_VeceriDalmatinskePismeKastela2016.rar
Back to top Go down
 
Veceri Dalmatinske Pisme Kastela 2016
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Neno Papic - Dalmatinske pisme
» 21.Etnofest Neum 2016
» Dusan Sarac - Gold Collection 2016
» Melodije Hrvatskog Juga Opuzen 2016
» Drugi Nacin - Zgubidan 2016

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Cro/Aus Music Forum :: Cro Remixes :: Remix-
Jump to: